Reklama

Ruszyły zapisy na OTYLIADĘ'2020

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły zapisy na OTYLIADĘ'2020 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy z 14 na 15 marca 2020 roku, Polacy już po raz siódmy wystartują w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim OTYLIADA?2020.

Udział w organizacji tegorocznej OTYLIADY zgłosiło 49 pływalni, które będą ich gospodarzami. Wśród nich jest łukowska pływalnia Delfinek. Organizatorem maratonu jest Stowarzyszenie Osiedlowe „Podlas” w Myszkowie. OTYLIADA z imprezy lokalnej, w 2014 r. przekształciła się w ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym do tej pory wzięło udział 10956 uczestników.


Celem OTYLIADY odbywającej się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” jest zachęcenie Polaków do aktywności fizycznej, a tym samym do zainwestowania we własne zdrowie. Dlaczego wymyślono akurat pływanie? – Bo, to najtańsza do uprawiania dyscyplina sportu, a mająca jednocześnie ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Dla jednych OTYLIADA jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. Rekord OTYLIADY (54,2 km przepłynięte w ciągu 12 godzin) od 2016 r. należy do Sebastiana Karasia.

Zapisy na imprezę pływacką przyjmowane są do 20 lutego na stronie www.otyliada.pl.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE