Reklama

Reklama

Ruszyła Szlachetna Paczka. Zobacz komu możesz pomóc

Opublikowano: 20 listopada 2020 09:09
Autor: łp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Baza potrzebujących w powiecie łukowskim

Reklama

Pan Andrzej z Rodziną. Wojcieszków, Adamów

 

Pan Andrzej razem ze swoja żoną Iwoną wychowują trójkę swoich dzieci: Katarzynę, Aleksandrę i Tomasza. Dzieci uczą się w pobliskiej szkole podstawowej. Pan Andrzej, ze względu na swoją niepełnosprawność nie mógł podjąć stałej pracy, jednak nim u jego żony zaczęła postępować poważna choroba, zajmował się niewielkim gospodarstwem i pracował dorywczo, zapewniając rodzinie godny byt.

3 kluczowe potrzeby: Szafa dwudrzwiowa na ubrania, Mikrofalówka, Żywność

 

 

Pani Aleksandra z Rodziną, Łuków

 

Przed chorobą pana Piotra (mąż), rodzina radziła sobie z trudnościami życiowymi. Pan Piotr pracował na utrzymanie domu, a ani Ola zajmowała się chorymi synami oraz domem. Podjęła pracę, by wesprzeć domowy budżet, ale niestety uległa wypadkowi. Aktualnie jej stan zdrowia nie pozwala na podjęcie pracy. Rodzinie jest bardzo ciężko, ich cały dochód wydawany jest na leki oraz utrzymanie domu.

3 kluczowe potrzeby: Gładź szpachlowa - 250 kg, Obuwie, Żywność

 

 

 

Pani Barbara z Rodziną, Wojcieszków, Adamów

 

Pani Barbara wraz z panem Mikołajem mieszkają wspólnie ze swoimi dziećmi: Zenonem, Antonim, Anną i Stanisławem. Pani Barbara wcześniej żyła w małżeństwie, gdzie doświadczyła przemocy fizycznej i psychicznej, dlatego zdecydowała się na rozstanie i rozwiodła. Po związaniu się z panem Mikołajem wiedli spokojne życie. Pan Mikołaj pracował, natomiast pani Barbara zajmowała się ich gospodarstwem domowym.

3 kluczowe potrzeby: Węgiel - 1 tona, Kołdra, Środki czystości

 

 

Pan Robert z Rodziną, Wojcieszków, Adamów

 

Jeszcze kilka lat temu małżeństwo z dwójka dzieci wiodło spokojne, pełne miłości życie. Pewnego dnia ich mama poszła do lekarza ze zwykłymi dolegliwościami, po badaniach padła diagnoza, która ich życie zmieniła w koszmar. Od tamtej pory rozpoczęła się nierówna walka o życie ukochanej żony i matki. Mając nadzieję na pokonanie choroby wszystkie zaoszczędzone pieniądze przeznaczyli na jej leczenie.

3 kluczowe potrzeby: Laptop, Środki chemiczne, Odzież

 

 

Pani Elżbieta z  Rodziną 

 

Pani Elżbieta jest wdową od wielu lat, wychowuje dziesięcioletniego syna Adama. Ma troje dorosłych dzieci, z których dwoje jest usamodzielnionych. Sytuacja rodziny diametralnie się zmieniła kilka lat temu kiedy to zostali napadnięci we własnym domu. Starszy syn stanął w obronie rodziny, co zostało uznane za przekroczenie obrony koniecznej. Pani Elżbieta wraz z synem Adamem mieszka obecnie w drewnianym dwupokojowym domu, w którym niestety nie posiadają łazienki.

3 kluczowe potrzeby: Węgiel - 1 tona, Środki czystości, Żywność

 

 

Pani Anna z Rodziną, Wojcieszków, Adamów

 

Od trzech lat pani Anna jest szczęśliwą matką, która zmaga się z trudnościami dnia codziennego. Jej życie załamało się dwa lata temu, kiedy musiała odejść od męża, ponieważ znęcał się nad nią psychicznie. Wkrótce po jego odejściu straciła pracę. Razem z synem Mikołajem mieszka w domu rodzinnym, gdzie zajmuje jeden pokój. Poza tym jest w trakcie burzliwego rozwodu, co ją bardzo załamuje.

3 kluczowe potrzeby: Lodówka z zamrażarką, Odkurzacz, Żywność trwała

 

 

Pani Marianna z Rodziną, Łuków

 

Pani Marianna ma czworo samodzielnych, dorosłych już dzieci, a jej najmłodsza córka opuściła swoje dziecko, czyli wnuczkę pani Marianny. Kobieta opiekuje się nią od najmłodszych lat. Niestety jej mąż zmarł dwa lata temu na raka i jest jej dodatkowo ciężko, bo doskwiera jej samotność oraz brak świadomości finansowej - mąż sprawował pieczę nad rachunkami i bieżącymi wydatkami.

3 kluczowe potrzeby: Meblościanka, Odzież, Środki czystości

 

Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i dowiedz się więcej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 21 godzin temu | ocena +0 / -0

  Lucyna Wisnicka

  Pani Katarzyna wychowuje sama troje dzieci najmłodsza córka jest wcześniakiem. dwoje chodzi do szkoły nie ma wsparcia z rodziny .prosi o środki czystości mleko,kaszki czy pampersy artykuły szkolne oraz artykuły spożywcze.odzierz dla dzieci

 • 11 dni temu | ocena +0 / -0

  Olo

  Niby dlaczego?

 • 12 dni temu | ocena +0 / -1

  Iza

  Nie pomagasz? Nie oceniaj!

 • 13 dni temu | ocena +1 / -1

  Do olo

  Artykuł nie jest po to aby oceniać potrzebujących.Nie masz zamiaru pomòc to wstrzymaj się z niepotrzebnymi komentarzami.

 • 13 dni temu | ocena +2 / -1

  olo

  czworo samodzielnych, dorosłych już dzieci nie jest w stanie pomóc własnej matce, jeszcze jej dziecko podrzucają.... Straszna patologia. Ciekawe kto ich tak wychował....