Reklama

Reklama

Ruszyła Szlachetna Paczka. Zobacz komu możesz pomóc

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Ruszyła Szlachetna Paczka. Zobacz komu możesz pomóc  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Baza potrzebujących w powiecie łukowskim

Reklama

Pan Andrzej z Rodziną. Wojcieszków, Adamów

 

Pan Andrzej razem ze swoja żoną Iwoną wychowują trójkę swoich dzieci: Katarzynę, Aleksandrę i Tomasza. Dzieci uczą się w pobliskiej szkole podstawowej. Pan Andrzej, ze względu na swoją niepełnosprawność nie mógł podjąć stałej pracy, jednak nim u jego żony zaczęła postępować poważna choroba, zajmował się niewielkim gospodarstwem i pracował dorywczo, zapewniając rodzinie godny byt.

3 kluczowe potrzeby: Szafa dwudrzwiowa na ubrania, Mikrofalówka, Żywność

 

 

Pani Aleksandra z Rodziną, Łuków

 

Przed chorobą pana Piotra (mąż), rodzina radziła sobie z trudnościami życiowymi. Pan Piotr pracował na utrzymanie domu, a ani Ola zajmowała się chorymi synami oraz domem. Podjęła pracę, by wesprzeć domowy budżet, ale niestety uległa wypadkowi. Aktualnie jej stan zdrowia nie pozwala na podjęcie pracy. Rodzinie jest bardzo ciężko, ich cały dochód wydawany jest na leki oraz utrzymanie domu.

3 kluczowe potrzeby: Gładź szpachlowa - 250 kg, Obuwie, Żywność

 

 

 

Pani Barbara z Rodziną, Wojcieszków, Adamów

 

Pani Barbara wraz z panem Mikołajem mieszkają wspólnie ze swoimi dziećmi: Zenonem, Antonim, Anną i Stanisławem. Pani Barbara wcześniej żyła w małżeństwie, gdzie doświadczyła przemocy fizycznej i psychicznej, dlatego zdecydowała się na rozstanie i rozwiodła. Po związaniu się z panem Mikołajem wiedli spokojne życie. Pan Mikołaj pracował, natomiast pani Barbara zajmowała się ich gospodarstwem domowym.

3 kluczowe potrzeby: Węgiel - 1 tona, Kołdra, Środki czystości

 

 

Pan Robert z Rodziną, Wojcieszków, Adamów

 

Jeszcze kilka lat temu małżeństwo z dwójka dzieci wiodło spokojne, pełne miłości życie. Pewnego dnia ich mama poszła do lekarza ze zwykłymi dolegliwościami, po badaniach padła diagnoza, która ich życie zmieniła w koszmar. Od tamtej pory rozpoczęła się nierówna walka o życie ukochanej żony i matki. Mając nadzieję na pokonanie choroby wszystkie zaoszczędzone pieniądze przeznaczyli na jej leczenie.

3 kluczowe potrzeby: Laptop, Środki chemiczne, Odzież

 

 

Pani Elżbieta z  Rodziną 

 

Pani Elżbieta jest wdową od wielu lat, wychowuje dziesięcioletniego syna Adama. Ma troje dorosłych dzieci, z których dwoje jest usamodzielnionych. Sytuacja rodziny diametralnie się zmieniła kilka lat temu kiedy to zostali napadnięci we własnym domu. Starszy syn stanął w obronie rodziny, co zostało uznane za przekroczenie obrony koniecznej. Pani Elżbieta wraz z synem Adamem mieszka obecnie w drewnianym dwupokojowym domu, w którym niestety nie posiadają łazienki.

3 kluczowe potrzeby: Węgiel - 1 tona, Środki czystości, Żywność

 

 

Pani Anna z Rodziną, Wojcieszków, Adamów

 

Od trzech lat pani Anna jest szczęśliwą matką, która zmaga się z trudnościami dnia codziennego. Jej życie załamało się dwa lata temu, kiedy musiała odejść od męża, ponieważ znęcał się nad nią psychicznie. Wkrótce po jego odejściu straciła pracę. Razem z synem Mikołajem mieszka w domu rodzinnym, gdzie zajmuje jeden pokój. Poza tym jest w trakcie burzliwego rozwodu, co ją bardzo załamuje.

3 kluczowe potrzeby: Lodówka z zamrażarką, Odkurzacz, Żywność trwała

 

 

Pani Marianna z Rodziną, Łuków

 

Pani Marianna ma czworo samodzielnych, dorosłych już dzieci, a jej najmłodsza córka opuściła swoje dziecko, czyli wnuczkę pani Marianny. Kobieta opiekuje się nią od najmłodszych lat. Niestety jej mąż zmarł dwa lata temu na raka i jest jej dodatkowo ciężko, bo doskwiera jej samotność oraz brak świadomości finansowej - mąż sprawował pieczę nad rachunkami i bieżącymi wydatkami.

3 kluczowe potrzeby: Meblościanka, Odzież, Środki czystości

 

Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i dowiedz się więcej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE