Reklama

Ruszyła budowa III odcinka Małej Obwodnicy?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Ruszyła budowa III odcinka Małej Obwodnicy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomiędzy ulicą Świderską i Radzyńską pojawiły się ślady ciężkiego sprzętu. Czy to oznacza początek prac nad III etapem Małej Obwodnicy Łukowa?

Kilka dni temu między ulicami Świderską i Radzyńską widać było ciężki sprzęt. Dziś śladem wskazującymi na obecność budowlańców jest zdarta warstwa ziemi, sugerująca jaki kształt będzie miała przyszła droga. Ślady te widać m.in. w pobliżu ulicy Gospodarskiej, którą w przyszłości przetnie odcinek obwodnicy.

Jak udało nam się ustalić, ślady ciężkiego sprzętu nie oznaczają jeszcze właściwych prac prowadzonych przez firmę, która wygrała przetarg.

- To co widać, to ślady po pracach pomiarowo-przygotowawczych prowadzonych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Łukowie. W miejscu tym pracowali przedstawiciele ZDP, wykonujący m.in. wstępne pomiary geodezyjne. Właściwe prace mają rozpocząć się w maju, a III etap obwodnicy gotowy ma być z końcem sierpnia - powiedział Przemysław Suchodolski, zastępca dyrektora ZDP w Łukowie.

Tak więc śladów nie mogła zostawić firma, która jeszcze nie podpisała umowy na wykonanie 900-metrowego odcinka obwodnicy. A tą zbuduje łukowskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A. Informacja w tej sprawie datowana na 18 kwietnia pojawiła się już m.in. w Biuletynie Informacji Publicznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE