Reklama

Reklama

RUSZAMY. Zgłoś kandydata na Człowieka Roku 2019! Rusza plebiscyt Wspólnoty Łukowskiej i Łuków24

Opublikowano: śr, 8 sty 2020 09:53
Autor:

RUSZAMY. Zgłoś kandydata na Człowieka Roku 2019! Rusza plebiscyt Wspólnoty Łukowskiej i Łuków24 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami VII edycja plebiscytu na Człowieka Roku Ziemi Łukowskiej. Na nominacje kandydatów czekamy do 21 stycznia! Zgłaszajcie osoby, które zmieniają naszą rzeczywistość, odnoszą sukcesy w działalności społecznej, zawodowej, kulturalnej czy sportowej, bezinteresownie pomagają innym, poświęcają swój prywatny czas, chętnie włączają się w działalność charytatywną, rozsławiają Ziemię Łukowską.

Reklama

Szczególnie zależy nam na wyróżnieniu osób, które w ubiegłym 2019 r. roku działały na rzecz Ziemi Łukowskiej i mieszkańców.  

Można zgłosić osoby mieszkające lub działające na terenie naszego powiatu, które wyróżniają się zaangażowaniem na rzecz lokalnej społeczności w każdej z dziedzin: kultury, polityki, pracy z dziećmi i młodzieżą, działalności charytatywnej.

Swojego kandydata może zgłosić każdy. Wystarczy dostarczyć do naszej redakcji zgłoszenie zawierające imię i nazwisko kandydata do tytułu oraz krótkie uzasadnienie nominacji.  Finałową dziesiątkę kandydatów, którzy wezmą udział w głosowaniu, wyłoni kolegium redakcyjne. Potem ruszy głosowanie.    

Zgłoszenia (do 21 stycznia) można dostarczyć do redakcji: osobiście, przesłać pocztą na adres: Tygodnik Wspólnota Łukowska, ul. Kwiatkowskiego 5, 21-400 Łuków lub  mailem: [email protected] lub [email protected] oraz zgłosić na naszych facebookach: Wspólnota Łukowska  lub  Łuków 24 .

 Laureat zostanie wybrany przez głosowanie Czytelników. Tytuł Człowieka Roku 2019 Ziemi Łukowskiej i statuetkę otrzyma osoba, która zgromadzi największą ilość Waszych głosów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.