Reklama

Rusza Poradnia Diabetologiczna

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Rusza Poradnia Diabetologiczna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od środy swoje funkcjonowanie, po kilku latach przerwy, wznowi Poradnia Diabetologiczna. Już dziś chorzy mogą się zarejestrować.

15 marca Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie wznawia udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej realizowanej w ramach Poradni Diabetologicznej.  

W poradni przyjmować będzie lek. Beata Świerk – specjalista diabetologii i chorób wewnętrznych oraz lek. Tomasz Świniarski – specjalista diabetologii, hipertensjologii oraz chorób wewnętrznych.  

W poradni będzie można także skorzystać ze świadczeń pielęgniarskich w zakresie edukacji. Cukrzykom pomoże Grażyna Oklińska – specjalista pielęgniarstwa diabetologicznego.  

Poradnia znajduje się w budynku Przychodni Specjalistycznej przy ul. dr. A. Rogalińskiego na II piętrze w gabinecie 206 i 207. Pacjenci, którzy zechcą skorzystać z pomocy lekarskiej mogą dokonać rejestracji w budynku Poradni od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00. Rejestracja dokonywana jest na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE