Reklama

Rusza plebiscyt na Człowieka Roku!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Rusza plebiscyt na Człowieka Roku! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wspólnota Łukowska rusza z V edycją plebiscytu na Człowieka Roku Ziemi Łukowskiej. W tym roku zabawa odbywać się będzie również na łamach portalu Łuków24.pl. Na nominacje czekamy do 31 grudnia!

Na co dzień niepozorni, w większości skromni, ale o wielkim sercu. Bezinteresownie pomagają innym, poświęcają swój prywatny czas, nie oczekując nic w zamian. Chętnie włączają się w działalność charytatywną, rozsławiają Ziemie Łukowską. To Ci, o których było głośno i Ci, którzy bez rozgłosu, bez błysku fleszy i kamer okazali się cichymi bohaterami. Być może w Waszym otoczeniu są takie osoby. Możecie je docenić zgłaszając je do naszego plebiscytu.

Zgłoś kandydata


Swojego kandydata na Człowieka Roku 2017 może zgłosić każdy. Wystarczy dostarczyć do naszej redakcji zgłoszenie zawierające imię i nazwisko nominowanej osoby oraz krótkie uzasadnienie. Grono kandydatów, którzy ostatecznie wezmą udział w głosowaniu, wyłoni kolegium redakcyjne.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 grudnia w siedzibie redakcji przy ul. Kwiatkowskiego 5 w Łukowie, drogą pocztową, mailem: redakcja@lukow24.pl lub lukow@24wspolnota.pl, a także na profilu Wspólnoty Łukowskiej i portalu Łuków24.pl na Facebooku.

Kogo można zgłosić?


Do udziału w plebiscycie zapraszamy osoby mieszkające lub działające na terenie naszego powiatu, które wyróżniają się zaangażowaniem na rzecz lokalnej społeczności, w każdej z dziedzin: kultury, polityki, pracy z dziećmi i młodzieżą, działalności charytatywnej. Kandydatem i późniejszym laureatem plebiscytu Człowiek Roku 2017 może być polityk, animator kultury, nauczyciel, sołtys i każdy mieszkaniec, który wyróżnił się szlachetnym postępowaniem.

Kto wybierze zwycięzcę?

Listę kandydatów do tytułu opublikujemy na łamach Wspólnoty Łukowskiej oraz w serwisie internetowym Łuków24.pl. Laureat zostanie wybrany przez głosowanie Czytelników obydwu tych mediów. Tytuł Człowieka Roku 2017 Ziemi Łukowskiej i statuetkę otrzyma osoba, która zgromadzi największą ilość Państwa głosów. Regulamin plebiscytu jest dostępny w siedzibie organizatora.

W zeszłych latach tytuły człowieka roku zdobywali Zofia Polak - działaczka na rzecz seniorów, Grażyna Kulik - zaangażowana w działalność na rzecz osób z autyzmem i ich rodzin, Mieczysław Gaja - rzeźbiarz, twórca łukowskiej szkółki rzeźbiarskiej oraz Anna Mościcka - społeczniczka, zaangażowana w działalność stowarzyszenia "Trzeciak" w gminie Trzebieszów.

Kto tym razem okaże się zwycięzcą konkursu? Zachęcamy do bieżącego śledzenia Wspólnoty Łukowskiej oraz portalu Łuków24.pl. Już wkrótce kolejne informacje na temat wspólnej zabawy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE