Reklama

Rusza konkurs na dyrektora szpitala

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SP ZOZ w Łukowie

Rusza konkurs na dyrektora szpitala - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 2 lutego można składać dokumenty na stanowisko dyrektora szpitala w Łukowie. Zarząd Powiatu Łukowskiego ogłosił konkurs, w którym poznamy następcę Władysława Kobielskiego.

Znamy szczegóły dotyczące wyboru nowego dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie. Zarząd Powiatu Łukowskiego ogłosił konkurs na to stanowisko i przedstawił harmonogram prac komisji, która wybierze następcę Władysława Kobielskiego. Konieczność przeprowadzenia konkursu na to stanowisko zrodziła się po tym, jak pod koniec października 2017 r. odwołano wspomnianego już Kobielskiego.

Jak wynika z ogłoszenia opublikowanego w Biuletynie Informacji Publicznej, osoba zgłaszająca się do konkursu powinna posiadać wykształcenie wyższe i co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Dopuszcza się także posiadanie trzyletniego doświadczenia i ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie. Kandydat nie może być też osobą skazaną za popełnione umyślnie przestępstwo.

Dokumenty - które wymieniono w ogłoszeniu w Biuletynie Informacji Publicznej - należy składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego przy ul. Piłsudskiego w Łukowie, bądź wysłać je pocztą na adres urzędu. Termin, w którym należy złożyć kandydatury to 2 lutego, godz. 15.00. Przewidywany termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur nastąpi 5 lutego o godz. 10.00 w pokoju nr 207 Starostwa Powiatowego w Łukowie. W przypadku zakwalifikowania przez komisję do kolejnego etapu postępowania konkursowego co najmniej dwóch kandydatów, rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 6 lutego w tym samym miejscu, o czym kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie i drogą mailową.

Przypomnijmy, że o wyborze nowego dyrektora szpitala zadecydują Anna Kołodziej (reprezentująca pracowników SP ZOZ), Marek Czub (przedstawiciel działającej przy szpitalu Rady Społecznej) oraz przedstawiciele Starostwa: Kinga Szerszeń, Józef Płudowski, Andrzej Soćko, Andrzej Wisiński i Włodzimierz Wolski.

Informacje o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym dotyczące funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie w formie elektronicznej (format PDF), kandydaci na stanowisko dyrektora mogą uzyskać w Referacie Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Łukowie przy ul. Czerwonego Krzyża 4, pokój Nr 14, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00.

Zobacz też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE