Reklama

Rusza konkurs na dyrektora OSiR

Opublikowano:
Autor:

Rusza konkurs na dyrektora OSiR - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie wkrótce będzie miał nowego dyrektora. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta pojawiła się informacja o możliwości składania kandydatur przez osoby chcące zastąpić na stanowisku śp. Zbigniewa Biadunia.

Do 12 grudnia można zgłaszać kandydatury osób, które będą chciały się ubiegać o stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie. Na stronie BIP Urzędu Miasta 1 grudnia pojawiła się informacja o naborze na wolne stanowisko kierownicze.

Osoby, które będą rywalizować o stanowisko dyrektora OSiR, powinny posiadać pięcioletni staż pracy, mile widziany jest trzyletni staż na stanowisku kierowniczym. Kandydaci powinni znać szereg regulacji prawnych, takich jak Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego, Ustawę o samorządzie gminnym i inne.

Termin, do jakiego należy dostarczyć komplet wymaganych dokumentów to 12 grudnia. Miejsce ich składania to pokój nr 19 Urzędu Miasta Łuków, bądź mailowo: sekretariat@um.lukow.pl (tylko w przypadku posiadania uprawnień do podpisu elektronicznego).

Szczegóły dotyczące naboru dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej UM Łuków POD TYM ADRESEM.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE