Reklama

Rozwijać możliwości intelektualne i być chlubą...

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Agnieszka Domijańska

Rozwijać możliwości intelektualne i być chlubą... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To tylko fragment słów ślubowania, jakie wczoraj złożyli uczniowie, którzy w tym roku rozpoczynają swoją edukację w Gimnazjum nr 2 w Łukowie.

Uczniowie na swej drodze edukacyjnej obchodzą przeróżne uroczystości. Jedną z nich jest ślubowanie na sztandar, co staje się jednocześnie aktem ich włączenia do społeczności szkolnej. Wczoraj w Gimnazjum nr 2 uczniowie ślubowali tymi słowami:

Aktywnie i odpowiedzialnie uczestniczyć w zajęciach, rozwijać możliwości intelektualne, być chlubą rodziców i nauczycieli.

Uroczystości poprowadzili uczniowie klasy 1c: Iza Koper i Michał Dobroch. W imieniu społeczności szkolnej życzenia „pierwszakom” złożyła Karolina Wielgórska. Nie mogło zabraknąć także elementu muzyczno – wokalnego. Przed zgromadzonymi uczniami i nauczycielami wystąpił Artur Rychta, który wykonał solo na puzonie. Natomiast Gabrysia Szczygielska i Julia Stolarczyk zaśpiewały utwór „Odpowie ci wiatr”.

Od tej pory, po złożonym ślubowaniu, pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum nr 2 z ich prawami i przywilejami, ale także obowiązkami. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE