Reklama

Rozdawali ciepłe posiłki potrzebującym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Rozdawali ciepłe posiłki potrzebującym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdy temperatura spada poniżej zera, wiele osób narażonych jest na wychłodzenie. Na szczęście z pomocą przychodzą ludzie, którzy - tak jak w Trzebieszowie - dzielą się ciepłym posiłkiem.

Kilkadziesiąt ciepłych posiłków rozdali w zeszłym tygodniu pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebieszowie wspólnie z dzielnicowymi Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Pomysł wyszedł z inicjatywy mundurowych, a wsparły go również władze gminy i Koło Gospodyń Wiejskich „Aktywny Trzeciak”.

Akcja rozdawania jedzenia spotkała się z pozytywnym odbiorem potrzebujących, którzy dziękowali za gorący posiłek, rozgrzewający organizm przy ujemnych temperaturach. Niektórzy podkreślali wręcz, że był on jedynym ciepłym zjedzonym w ciągu kilku ostatnich dni.

Jedzenie z policyjnego radiowozu rozdawali dzielnicowi - asp. szt. Paweł Zalewski i st. asp. Albert Pieniak. Funkcjonariusze na co dzień sprawdzają miejsca, gdzie mogą znajdować się osoby narażone na wychłodzenie. Troszczą się także, aby osoby te miały jedzenie, w razie potrzeby proponują przewiezienie do ośrodków, gdzie jest ciepło i gdzie można zjeść gorący posiłek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE