Reklama

Rolniku, wyślij wniosek o dopłaty już teraz!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Rolniku, wyślij wniosek o dopłaty już teraz! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko do 15 maja można składać wnioski o dopłaty bezpośrednie w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Od ubiegłego roku rolnicy muszą czynić to w formie elektronicznej.

ARiMR w Łukowie przypomina, że 15 maja mija termin złożenia wniosku o dopłaty bezpośrednie dla osób prowadzących działalność rolniczą. Od ubiegłego roku wnioski składane są obowiązkowo w formie elektronicznej, za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus, która jest dostępna na stronie internetowej www.arimr.gov.pl. W ten sposób stosowne dokumenty można wysłać z dowolnego miejsca, o dowolnej porze dnia i to przez cały tydzień, także z dniami niepracującymi.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje wsparcie techniczne dla osób, które nie potrafią samodzielnie wypełnić wniosku, bądź nie posiadają w swoich miejscach zamieszkania urządzeń z dostępem do Internetu. W biurach powiatowych ARiMR (w tym także w biurze w Łukowie przy ul. Przemysłowej) dostępne są stanowiska komputerowe, których rolnicy mogą korzystać z aplikacji eWniosekPlus, wypełnić i wysłać wniosek.

Pracownicy ARimR proszę jednocześnie o nieodkładania decyzji o złożeniu wniosku na ostatni moment. Zachęcają do korzystania z informacji  na stronie internetowej www.arimr.gov.pl oraz na facebooku: www.facebook.com/LubelskiARiMR.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE