Reklama

"Rolnik" z certyfikatem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZS nr 3 w Łukowie

"Rolnik" z certyfikatem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie otrzymał certyfikat "Szkoła Młodych Patriotów". To wyróżnienie za organizowanie przez placówkę szeregu akcji upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Łukowska szkoła przez akcje organizowane przez uczniów i nauczycieli zyskała uznanie kapituły ogólnopolskiego konkursu „Szkoła Młodych Patriotów”. Za swoje działania otrzymała certyfikat o tej samej nazwie.

Wśród inicjatyw przeprowadzanych przez ZS nr 3 w Łukowie znalazły się: konwersatoria na temat patriotyzmu, Rajd Niepodległości, konkurs historyczny, konkurs na plakat upamiętniający 100. rocznicę odzyskania niepodległości, wieczornica pieśni patriotycznych dla uczniów i rodziców, akcje dbania o nagrobki na łukowskich nekropoliach oraz wiele innych.

Wszystkie powyższe wydarzenia miały na celu krzewienie wśród młodzieży postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego co zostało zauważone przez organizatorów konkursu i zaowocowało przyznaniem szkole certyfikatu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE