Reklama

Rodzinna zabawa w ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Rodzinna zabawa w ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Około 50 dzieci z rodzicami wzięło udział w karnawałowej zabawie przygotowanej przez Łukowski Ośrodek Kultury. To kolejna inicjatywa przygotowana w czasie karnawału przez dom kultury.

Imprezę zorganizowano 9 lutego. Zabawa rozpoczęła się od projekcji filmowej, po której przeniesiono się na sąsiednią salę widowiskową. Tam zagrał zespół „Mini Band” w składzie Kacper Czerski (gitara i wokal), Anton Fartusznyj (trąbka), Szymon Borychowski (pianino) i Sławomir Wojciechowski (perkusja). Dodatkowo zaprezentowały się solistki: Marysia Zaniewicz (klarnet), Julia Banasiuk (klarnet), Justyna Piotrowska (flet), oraz Oliwia Adamczyk (flet).

Ostatnim punktem „Rodzinnej Przygody w ŁOK" była zabawa karnawałowa z animatorami Łukowskiego Ośrodka Kultury. Na dyskotece dla dzieci połączonej z animacjami i konkursami pojawiły się m.in. przedstawicielki siłowni Platinium Gym&Fitness, które uczyły obecnych tańczenia zumby i cha-cza. Natomiast o oprawę muzyczną zapewnili DJ Vivo&DiVido.

Ponadto jak dodaje ŁOK, impreza była okazją do zaprezentowania nowego sprzętu oświetleniowego pozyskanego przez placówkę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE