Reklama

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Łukowie

Opublikowano:
Autor:

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku pod tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja w Łukowie odbędą się uroczystości patriotyczne.

3 maja o godzinie 9.00 odprawiona zostanie uroczysta msza święta w kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Łukowie, którą uświetni Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza. Tuż po niej przybyli mieszkańcy miasta i okolic przeniosą się pod tablicę upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja. W programie uroczystości zaplanowana została część artystyczna „Vivat Maj 3 Maj\" w wykonaniu grupy recytatorskiej Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz oprawa muzyczna w wykonaniu Towarzystwa Muzycznego im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie.  

Tego dnia nie zabraknie tradycyjnych wieńców i wiązanek składanych przez delegacje pod tablicą pamiątkową. Na uroczystości zaprasza burmistrz Łukowa, Rada Miasta Łuków, Zarząd Powiatu Łukowskiego, Rada Powiatu Łukowskiego, wójt gminy Łuków oraz Rada Gminy Łuków.  

Organizatorzy Święta Konstytucji proszą mieszkańców Łukowa i Ziemi Łukowskiej o wywieszenie flag państwowych na swych posesjach i balkonach.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE