Reklama

Roberto Zucaro zagra w Łukowie

Opublikowano:
Autor:

Roberto Zucaro zagra w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na sobotę 19 listopada zaplanowano w Łukowie koncert włoskiego artysty Roberto Zucaro. Bilety na to wydarzenie można kupić w Internecie lub u organizatorów.

„Felicita”, „Ci Sara”, czy „Quando Quando” to jedynie część utworów, które zabrzmią w Łukowie w sobotę 19 listopada. Wtedy też z koncertem wystąpi Roberto Zucaro – włoski artysta, mający na koncie szereg koncertów z największymi gwiazdami muzycznymi.

Roberto Zucaro urodził się w 1967 roku w Bari we Włoszech i już jako dziecko interesował się muzyką. Po ukończeniu szkoły muzycznej o profilu wokalnym, rozpoczął koncertowanie jako wokalista i chórzysta z różnymi włoskimi zespołami muzycznymi. Wziął udział w festiwalu „VIBO VALENCIA”,  zorganizowanym przez telewizję RAI. Współpracował też z organizacją \"Telefono Azzurro\" na rzecz dzieci potrzebujących.

Roberto obecnie mieszka w Polsce, gdzie koncertuje i występuje jako atrakcja muzyczna w wielu programach telewizyjnych. W przeszłości uczestniczył w Pikniku Europejskim w Warszawie, zorganizowanym z okazji inauguracji wejścia Polski do Unii Europejskiej. Koncertował też z największymi gwiazdami włoskiej piosenki.   Zucaro współpracuje z mediami publicznymi, komercyjnymi, agencjami koncertowymi, impresariatami i estradami na terenie całej Polski. Specjalizuje się w przedstawianiu najsłynniejszych przebojów słonecznej Italii, takich jak: „Felicita”, „Susanna”, „Ci Sara”, „Tornero”, „Volare”, „Quando Quando”, „Mamma Maria” i innych.

Chętni posłuchać największych przebojów zapraszamy w sobotę 19 listopada 2016 r. do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Partyzantów 15 w Łukowie. Początek zaplanowano na godz. 17.00. Bilety w cenie 65 zł są do nabycia pod nr tel. 504 036 220, na stronie internetowej www.kupbilecik.pl oraz drogą mailową: robert.rutkowski2@o2.pl.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE