Reklama

Reymont "Lubelską Szkołą z Życiem"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół nr 3 w Łukowie

Reymont "Lubelską Szkołą z Życiem" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyróżnienie dla Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie. Placówka jako jedna z trzech w województwie lubelskim uzyskała certyfikat "Lubelskiej Szkoły z Życiem".

Za nami gala wręczenia certyfikatów dla placówek edukacyjnych, w których szczególną wagę ma idea ratowania ludzkiego życia i rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku. 4 kwietnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym wręczono certyfikaty „Lubelskiej Szkoły z Życiem”, które powędrowały m.in. do Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie. Placówka ta poszczycić się może dużym zaangażowaniem społeczności szkolnej i największą ilością zarejestrowanych dawców.

Gala była zwieńczeniem wspólnej akcji edukacyjno-informacyjnej zorganizowanej w między 2 i 13 października 2017 roku, w wyniku której młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego zaangażowała się w projekt o nazwie „Lubelska #KOMÓRKOMANIA”.

Certyfikat dla Zespołu Szkół nr 3 i certyfikat dla koordynatora szkolnej akcji, Katarzyny Zarzyckiej-Dmitruk, wręczyła Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk i przedstawiciele fundacji DKMS, zajmującej się promocją ratowania życia ludzkiego poprzez dawstwo krwiotwórczych komórek macierzystych, jak również tworzeniem bazy dawców. Do gratulacji dołączono prezent z gadżetami fundacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE