Reklama

Rekrutacja w szkole muzycznej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Rekrutacja w szkole muzycznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonująca w Łukowie Państwowa Szkoła Muzyczna zaprasza do podjęcia nauki utalentowanych artystycznie młodych ludzi. Wnioski o podjęcie nauki w placówce przyjmowane będą do 17 maja. Kształcenie w szkole muzycznej jest bezpłatne.

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. M. Karłowicza od września ubiegłego roku funkcjonuje w nowym miejscu, w budynku niegdyś zajmowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki. W styczniu bieżącego roku odbyło się natomiast symboliczne otwarcie nowego obiektu i przecinanie wstęgi.

Zobacz też: Stara szkoła w nowych murach

Do funkcjonowania szkoły są jednak potrzebni uczniowie. Dlatego też Państwowa Szkoła Muzyczna ogłasza nabór do klas I na instrumenty: fortepian, skrzypce, akordeon, saksofon, flet, gitara, klarnet, puzon, trąbka.

Osoby zainteresowane podjęciem nauki w szkole muzycznej, powinny dostarczyć do 17 maja wnioski o przyjęcie do szkoły. Kursy przygotowawcze nowych uczniów odbędą się 20 i 21 maja, a dzień później zaplanowano tzw. badanie przydatności.

Szkoła zaprasza też na dzień otwarty, który zaplanowano w poniedziałek 6 maja w godzinach 16-18. Dodatkowe informacje na temat rekrutacji udzielane są w sekretariacie placówki, lub telefonicznie: 25 631 05 23.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE