Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

REGION Policja szuka Konrada Onisiewicza

foto KMP Biała Podlaska

wiadomosci Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują...

ŁP

Opublikowano: 17 lipca 2020 13:54 | Aktualizacja: 17 lipca 2020 13:55

 

  

  

Konrad  Onisiewicz, syna  Józefa urodzony  26. lipca 1979 roku.  Zamieszkały Biała Podlaska, ul. Ceglana 65

 

Rysopis i znaki szczególne:

wzrost 180 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, czarne, oczy piwne, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełen  

 

 

W dniu zaginięcia ubrany był w:

Kurtka koloru granatowego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czerwono – szarego, czapka z daszkiem koloru granatowego.  

 

Okoliczności zaginięcia:

27 grudnia 2019 r. wyjechał do Wrocławia do pracy. 8 lutego 2020 r. ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie kontaktował się więcej z rodziną, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

 

 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23, 21 – 500 Biała Podlaska,
tel.  47 814 11 96 lub z numerem alarmowym najbliższej  jednostki  Policji: 112.

 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.