Reklama

REGION: Pobił żonę metalową rurką bo nie chciał, żeby stawiła się na sprawie rozwodowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

REGION: Pobił żonę metalową rurką bo nie chciał, żeby stawiła się na sprawie rozwodowej - Zdjęcie główne

foto KWP Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzymiesięczny areszt to środek zapobiegawczy, jaki zastosował sąd wobec 35-latka z gm. Borki.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek kilka minut przed 22:00. Oficer dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o pobiciu, do którego miało dojść na posesji w jednej z miejscowości w gm. Borki. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

 

Jak ustalili policjanci, 35-latek jest w trakcie rozwodu ze swoją żoną i z tego powodu dochodzi między nimi do kłótni. W czwartkowy wieczór pod pretekstem przestawienia samochodu przez żonę wywabił ją z domu. W pewnym momencie 35-latek zaatakował kobietę uderzając ją metalową rurką kilkakrotnie po głowie, a następnie kopiąc po całym ciele. Jak się okazało, spowodował u niej poważne obrażenia.

 

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu. Swoje zachowanie tłumaczył faktem, że pod koniec lipca mają sprawę rozwodową i nie chciał aby żona się na niej stawiła.

 

Po zasięgnięciu opinii biegłego z zakresu medycyny sądowej, mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Wczoraj Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE