Reklama

"Razem Raźniej" w Anelinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Środowiskowy Dom Samopomocy w Anielinie

"Razem Raźniej" w Anelinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Środowiskowy Dom Samopomocy w Anielinie zaprasza na V Piknik Integracyjny "Razem Raźniej". Wydarzenie zaplanowano na 25 lipca.

"Razem raźniej" - przekonują pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Anielinie w gminie Krzywda i zapraszają na piąty już Piknik Integracyjny, opatrzony tym właśnie hasłem. Impreza adresowana dla całej społeczności gminy Krzywda w tym roku odbędzie się w środę 25 lipca.

- Tematem przewodnim tegorocznego pikniku będzie ukazanie pozytywnych aspektów zabawy bezalkoholowej a także wspieranie działań związanych z profilaktyką uzależnień od alkoholu - informują przedstawiciele placówki. - W programie imprezy przewidziano konkurs na plakat profilaktyczny „Bawię się dobrze, żyję zdrowo, bo nie ulegam nałogom”, którego celem będzie utrwalenie wiedzy na temat alkoholu oraz jego wpływu na organizm i życie człowieka – dodają.

Pozostałe atrakcje, które szykują organizatorzy dla lokalnej społeczności i zaprzyjaźnionych grup, to m.in. przedstawienie w wykonaniu uczestników ŚDS w Anielinie, występ Alicji Dziurdziak, uczestniczki programu „The Voice Kids”, prezentacja służb mundurowych, przejażdżki motocyklem, degustacja koktajli witaminowych oraz gry i zabawy integracyjne. Uczestnicy pikniku będą mogli też skosztować przysmaków i wziąć udział w zabawie przy muzyce.

Organizatorami festynu są Wójt Gminy Krzywda Jerzy Kędra oraz kierownictwo, pracownicy i uczestnicy ŚDS w Anielinie.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE