Reklama

Razem na dobre i na złe przez pół wieku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Razem na dobre i na złe przez pół wieku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwanaście par małżeńskich z gminy Stanin obchodziło Jubileusz Pożycia Małżeńskiego.

Z tej okazji w bibliotece w Kosutach odbyło się uroczyste spotkanie, poprzedzone mszą w kościele w Staninie. Życzenia małżonkom złożył wójt Krzysztof Kazana. Potem nastąpiło wręczenie Jubilatom "Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Dekoracji w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał wójt w asyście zastępcy kierownika USC.

Jubileusz złotych godów w gminie Stanin obchodzili Halina i Henryk Bareja, Zofia i Zdzisław Gajda, Krystyna i Tadeusz Goławscy, Genowefa i Zdzisław Gryczka, Alicja i Mieczysław Kiryła, Janina i Stanisław Kopeć, Alicja i Bolesław Michalak, Mirosława i Antoni Mućka, Zofia i Jan Mućka, Danuta i Jan Osińscy, Stanisława i Henryk Siwiccy, Gabriela i Czesław Wardak.

W trakcie obchodów Jubileuszu nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia, tradycyjnego toastu wzniesionego lampką szampana, odśpiewania "100 lat", pamiątkowych zdjęć, wspólnego poczęstunku oraz radosnych wspomnień z przeżytych lat.

Małżonkom wręczono także dyplomy, kwiaty i prezenty, a Zespół "Czerwona Jarzębina" ze Stanina oraz Uczniowski Zespół Ludowy Jarzębinki z ZS w Staninie pod kierownictwem Jolanty Skwarek przedstawiły część artystyczną wraz ze śpiewem i tańcem.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE