Reklama

Radny zaprasza miłośników strzelania

Opublikowano: czw, 9 maj 2019 11:33
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Radny zaprasza miłośników strzelania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiceprzewodniczący Rady Miasta w Łukowie Jarosław Okliński, zachęca do utworzenia Łukowskiego Towarzystwa Strzeleckiego - grupy zrzeszającej miłośników strzelania. Spotkanie założycielskie zaplanowano w czwartek 16 maja.

Prośbę o utworzenie w Łukowie stowarzyszenia zgłaszali radnemu mieszkańcy nie tylko miasta, ale i gminy Łuków. Osoby te pragną stworzyć w Łukowie miejsce do rekreacyjnego strzelectwa, chcą też wspólnie jeździć m.in. na strzelnicę do Siedlec. W planach jest wiele pomysłów i inicjatyw.

- Strzelectwo to pasjonująca dyscyplina dla każdego. Obok klasycznego strzelectwa sportowego równie fascynujące jest strzelectwo historyczne z broni czarno prochowej. Mężczyźni lubią samochody i mechaniczne zabawki, szczególnie te pięknie wykonane karabinki i pistolety, ale chyba to kobiety celniej strzelają... - mówi Jarosław Okliński.

- Wychodząc naprzeciw dość licznej grupie mieszkańców Łukowa i okolic zainteresowanych sportem strzeleckim, myślistwem, militariami, historią wojskowości, kolekcjonerstwem, miłośników broni palnej współczesnej i historycznej, nawiązując do istniejących w Łukowie w okresie międzywojennym organizacji strzeleckich, zapraszam na spotkanie założycielskie Łukowskiego Towarzystwa Strzeleckiego - dodaje radny.

Spotkanie to odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Łukowie, w czwartek 16 maja o godz. 17.00. Mile widziani są na nim mieszkańcy bez względu na wiek, płeć, czy doświadczenie z bronią.

- Serdecznie zapraszam młodzież i dorosłych, dziewczęta i chłopców, juniorów i seniorów. Tych, którzy strzelają, chcą się nauczyć strzelać, zdobyć patent strzelecki, sportową licencję strzelecką, pozwolenie na broń, przeżyć niezapomniane chwile, znaleźć lub rozwinąć pasję i realizować marzenia - mówi Jarosław Okliński.

Zainteresowani proszeni są o kontakt drogą mailową: [email protected], telefonicznie 695 412 224, bądź przez osobisty kontakt z wiceprzewodniczącym Rady Miasta.

Zobacz też: Poczekamy na strzelnicę w Łukowie
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE