Reklama

Radni opozycyjni będą pracować w komisjach

Opublikowano: czw, 22 gru 2016 09:28
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Radni opozycyjni będą pracować w komisjach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybory samorządowe odbyły się dwa lata temu. Wówczas, w ramach sprzeciwu, radni opozycyjni nie zgłosili się do pracy w komisjach stałych. Po ostatniej sesji Rady Powiatu to się zmieni.

Dwa lata temu radni wybrani przez mieszkańców powiatu łukowskiego przystąpili do wybierania przewodniczących czy wiceprzewodniczący komisji. Gdy Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej nie został, zgodnie z dotychczasową tradycją, radny opozycji, zapadła decyzja o nie zgłaszaniu się radnych opozycyjnych do pracy w komisjach. Podczas sesji Rady Powiatu, która odbyła się 1 grudnia, radny Krzysztof Fornal zaproponował poszerzenie składu komisji o radnych opozycji. 20 grudnia złożone propozycje zostały przegłosowane.  

Skład Komisji Edukacji, Kultury i Sportu został uzupełniony o radnego Henryka Lipca. W Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska pracował będzie Grzegorz Kocielnik i Leszek Świętochowski. Jarosław Sych i Krzysztof Tymoszuk uzupełnią skład Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Spraw Społecznych, natomiast Tomasz Kruk i Krzysztof Woliński wejdą w skład Komisji Infrastruktury Technicznej. Na wniosek starosty łukowskiego, za zgodą radnego, do pracy w Komisji Edukacji, Kultury i Sportu zgłoszony został radny Ryszard Żurek.      

Wszystkie kandydatury zostały przegłosowane. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE