Reklama

„Pudełko życia” i zdrowe produkty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

„Pudełko życia” i zdrowe produkty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Kreatywne Kobiety zaprosiło mieszkańców na kolejne Targi Zdrowia i Urody. Tym razem do inicjatywy zaproszona została Łukowska Rada Seniorów.

W niedzielę 14 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się Rodzinne Targi Zdrowia i Urody. Ich organizacja była możliwa dzięki wygranej w programie grantowym „Decydujesz Pomagamy” Fundacji Tesco. Panie działające w stowarzyszeniu Kreatywne Kobiety, wsparte dodatkowo przez Łukowską Radę Seniorów zaprosiły mieszkańców miasta w różnym wieku do skorzystania z oferty różnych firm i instytucji.

Osoby starsze, które zdecydowały się w niedzielne popołudnie odwiedzić teren targów, otrzymywały specjalne „Pudełko życia”, w którym zawarte są wszystkie istotne informacje na temat stanu zdrowia. „Pudełko” przydaje się w sytuacjach, gdy osoba wymaga pomocy medycznej i gdy nie ma czasu na przeprowadzenie wywiadu z chorym.

Łukowska Rada Seniorów wspólnie z Kreatywnymi Kobietami przygotowali też szereg konsultacji medycznych i dietetycznych. Chętni mogli spróbować dietetycznych i zdrowych przekąsek, mogli zbadać ciśnienie i poziom cukru we krwi. W hali rozstawiły się też firmy doradcze, ogrodnicze i kosmetyczne. Zorganizowany został też kącik zabaw dla dzieci.

Łukowianie mogli też dowiedzieć się nieco więcej o akcjach oddawania krwi, mogli też nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. W międzyczasie trwały występy zespołu Łukband i chóru z Międzyrzeca Podlaskigo. Rodzinne Targi Zdrowia i Urody zwieńczyła zabawa dla wszystkich obecnych - gości i wystawców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE