Reklama

Przyjdź świętować 11 listopada

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Przyjdź świętować 11 listopada - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy piątek świętować będziemy 98. rocznicę odzyskania niepodległości. Spotkajmy się tego dnia na uroczystościach organizowanych przez samorządy ziemi łukowskiej.

Wzorem lat ubiegłych, Starostwo Powiatowe w Łukowie, Urząd Miasta Łuków oraz Urząd Gminy Łuków zapraszają na uroczyste obchody Święta Odzyskania Niepodległości. W tym roku będziemy świętować 98. rocznicę tego wydarzenia.

Obchody rozpoczną się o godzinie 9.00 od odprawienia Mszy Świętej w Kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Łukowie, której towarzyszyć będą poczty sztandarowe. Następnie w programie przewidziano wystąpienie okolicznościowe Starosty Łukowskiego, a także złożenie kwiatów i wiązanek pod tablicą Polskiej Organizacji Wojskowej ulokowanej na budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Piłsudskiego 17.

O godz. 12.30 na placu przy fontannie rozpoczną się XXIV Uliczne Biegi Niepodległości pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków.

Zobacz też: Pobiegną by uczcić rocznicę odzyskania niepodległości

O godz. 17.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusz Kościuszki w Łukowie w ramach obchodów 98. rocznicy Odzyskania Niepodległości odbędzie się koncert pieśni patriotycznych.

Zobacz też: Koncert patriotyczny na Dzień NiepodległościUDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE