Reklama

Przeżyli razem tyle lat

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Przeżyli razem tyle lat - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przeżyli razem 50, 55 lat i więcej. Wczoraj piękny jubileusz świętowały dostojne pary.

Wczoraj odbył się Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego. Oprócz odznaczeń i kwiatów, jubilaci otrzymali od władz miasta najserdeczniejsze życzenia kolejnych lat razem. Nie zabrakło gromkiego „sto lat” i słodkiego tortu. Przed seniorami wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowicy”, prezentując tańce i piosenki dawnej Warszawy.  

My postanowiliśmy zapytać jednych z jubilatów, co trzeba zrobić, by przeżyć razem 50 lat.  

- Trzeba się wzajemnie wspierać w każdej sytuacji. Warto też nie dopuszczać do poważnych konfliktów i akceptować siebie nawzajem – mówią zgodnie.  

Choć na wczorajszej uroczystości nie było wszystkich 31 par, to pół wieku razem mają za sobą Państwo: Białowąs Tadeusz i Anna, Biernacki Włodzimierz i Irena, Brodacki Stanisław Albert i Barbara, Celiński Modest Jerzy i Irena, Dados Lucjan i Henryka, Drygiel Franciszek i Halina, Goławski Jerzy Tadeusz i Alicja Janina, Goławski Stanisław i Zofia, Jastrzębski Jan Janusz i Krystyna Aniela, Kędziora Stanisław Mieczysław i Elżbieta Kryspina, Kłoda Wincenty Eugeniusz i Zofia Kornelia, Kowalczyk Eugeniusz Zbigniew i Wiesława Barbara, Kozłowski Andrzej Władysław i Eugenia Apolonia, Nawara Tadeusz i Lidia Weronika, Nikiel Edward Antoni i Anna Marianna, Opolski Zbigniew Feliks i Krystyna Teresa Elżbieta, Pieniak Zdzisław i Irena, Próchniewicz Leszek Stanisław i Alicja Genowefa, Robert Stanisław Jan i Marta Michalina, Sawicki Stanisław i Krystyna Jadwiga, Smyk Piotr i Danuta, Smyk Tadeusz i Barbara, Stankiewicz Wiesław Ryszard i Aleksandra, Stepulak Henryk i Zofia, Szczygielski Janusz Ryszard i Henryka Jadwiga, Szyszkowski Bogdan Franciszek i Krystyna Janina, Tomaszewski Tadeusz i Jadwiga Danuta, Wierciszewski Ryszard i Danuta, Zalewski Józef Hipolit i Barbara, Żuk Władysław Piotr i Bogumiła Janina, Żurawski Wiesław Władysław i Anna.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE