Reklama

Przez przypadek podpalił dom benzyną

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Przez przypadek podpalił dom benzyną - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niefortunny los zdarzeń z udziałem 60-latka z gminy Stanin. Mężczyzna chcąc rozpalić ogień w piecu wywołał pożar mieszkania. Co dokładnie było przyczyną zdarzenia?

Wczoraj wieczorem na terenie gminy Stanin doszło do pożaru mieszkania, który niefortunnie wywołał 60-letni mężczyzna. Mieszkaniec bezskutecznie próbował rozpalić ogień w piecu kaflowym i „wspomógł” się w tym celu benzyną.

Gdy 60-latek dolewał plastikowym korkiem benzynę do pieca, jej resztki zapaliły się od ognia, który „wybuchł” mężczyźnie w rękach. Lokator chcąc uniknąć poparzenia odrzucił korek do sąsiedniego pomieszczenia, gdzie stał otwarty 5-litrowy pojemnik z paliwem do kosiarki. Ogień pojawił się także w pojemniku i rozprzestrzenił się na całe pomieszczenie.

W chwili wybuchu pożaru w domu oprócz 60-latka znajdował się jego 31-letni syn. Mężczyźni gasząc pożar doznali niegroźnych poparzeń ciała, lecz na szczęście ich życiu oraz zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Spaleniu uległa część wyposażenia murowanego budynku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE