Reklama

Reklama

Przetarg na wóz dla OSP Podosie. Strażacy zbierają na jego doposażenie

Opublikowano:
Autor:

Przetarg na wóz dla OSP Podosie. Strażacy zbierają na jego doposażenie  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości GMINA KRZYWDA Gmina ogłosiła przetarg na dostawę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Podosie.Druhowie juz mysla o doposażeniu wozu i zorganizowali zbiórkę w internecie.

Reklama

 Wóz ma mieć zbiornik wody o pojemności min. 3500 litrów wykonany z kompozytu i  wyposażony w oprzyrządowanie umożliwiające jego bezpieczną eksploatację oraz układ zabezpieczający przed  wypływem  wody  podczas  jazdy.   Zbiornik  środka  pianotwórczego  o  pojemności min 10%  pojemności  zbiornika  wody, wykonany  z  materiału  odpornego  na  działanie  dopuszczonych  do  stosowania  środków pianotwórczych i modyfikatorów wody.  Gmina czeka na oferty do 30 lipca do godz.11:00.  

Druhowie zbieraja środki na "Zrzutce.pl" na doposażenie wozu.

Opis zrzutki:

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/z43wh5

"Drodzy mieszkańcy, przyjaciele i sympatycy naszej OSP.

 Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe naszej jednostki w celu doposażenia naszego nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który pozyskamy w tym roku. W tej chwili mamy zabezpieczony wkład własny na zakup ale nowy samochód potrzebuje też nowoczesnego sprzętu. Dla zapewnienia bezpieczeństwa chcielibyśmy doposażyć samochód w rozpieracz ramieniowy który jest niezbędny w czasie wypadków drogowych do udzielenia sprawnej pomocy poszkodowanym. Świat cały czas się zmienia a z nim powstają nowe zagrożenia z którymi musimy się mierzyć.  W ubiegłym roku byliśmy w naszym powiecie najczęściej dysponowaną jednostką nie włączoną w struktury KSRG. W  swoich szeregach mamy 12 przeszkolonych ratowników, w tym 6 ze szkoleniem kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jako jednostka na skraju powiatu to my jako pierwsi docieramy do potrzebujących, udzielając im niezbędnej pomocy.

 Każdy wyjazd to nowe wyzwanie i niepewność tego co zastaniemy na miejscu zdarzenia, dlatego jeszcze raz serdecznie prosimy o wsparcie nas w niesieniu pomocy poszkodowanym .

 Za każdą przekazaną złotówkę dziękujemy

 Druhny i druhowie OSP Podosie"                     

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy