Reklama

Przetarg na modernizację średniego basenu rozstrzygnięty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Przetarg na modernizację średniego basenu rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pisaliśmy o przetargu jaki został ogłoszony przez Miasto Łuków. Wykonawca modernizacji średniego basenu został wybrany. Na wybór firmy, która zajmie się terenami sportowymi trzeba jeszcze poczekać.

9 lutego został rozstrzygnięty przetarg o nazwie „Modernizacja Pływalni Letniej Delfin w Łukowie. Przebudowa niecek basenowych. – Etap II. Część 1- Basen dla osób niepływających i niepełnosprawnych”. Spośród nadesłanych propozycji została wybrana firma „PEK-MONT” Sp. z o.o. z Bielska. Inwestor zaproponował najniższą cenę tj. 877 000 zł brutto. Firma ta ma w dorobku szereg realizacji zadań inwestycyjnych związanych z zastosowaniem blach nierdzewnych, w tym basenowych. Ostatnia realizacja to m.in. „Termy Warmińskie” oraz baseny zewnętrzne MOSiR Lublin.

Ogłoszony przetarg składał się z dwóch części. Jedna z nich dotyczyła niecki basenowej, druga - terenów sportowych. Zadanie to nosiło nazwę „Modernizacja Pływalni Letniej Delfin w Łukowie. Przebudowa niecek basenowych. – Etap II. Część 2- Modernizacja terenów sportowych na terenie pływalni”. Przetarg na to zadanie został unieważniony, gdyż dwie złożone oferty znacznie przekraczały możliwości finansowe inwestora, którym jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie. O dalszych losach modernizowanej pływalni letniej będziemy Państwa informowali na bieżąco. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE