Reklama

Przetarg na miejsca targowe

Opublikowano:
Autor:

Przetarg na miejsca targowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć do odpustu św. Rocha jeszcze daleko, dyrektor Zakładu Gospodarki Lokalowej ogłosił przetarg na wynajem miejsc targowych. Zainteresowane osoby muszą do 6 lipca wpłacić wadium.

Co roku w sierpniu ulice w okolicy cmentarza w Łukowie zmieniają się w wielkie targowisko. Wszystko za sprawą odpustu św. Rocha. Dyrektor Zakładu Gospodarki Lokalowej ogłosił więc przetarg ustny nieograniczony na wynajem miejsc targowych przy ul. 700-lecia, ul. Spokojnej oraz placu przy ul. 700-lecia i ul. Wilczyńskiego.  

Przetarg odbędzie się 6 lipca o godz. 12.00 w sali konferencyjnej łukowskiego urzędu. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie do dnia 6 lipca do godz. 10.00 wadium.  

Kwota jednego wadium na stanowisko położone przy ul. Spokojnej oraz na placu przy skrzyżowaniu ul. 700-lecia z ul. Wilczyńskiego wynosi 250 złotych, postąpienie – 50 zł. 70 zł wadium trzeba będzie zapłacić za stanowisko położone w pasie drogowym przy ul. 700 – lecia i ul. Wilczyńskiego.  

Więcej informacji na temat przetargu oraz regulamin handlu w pasie drogowym znajdziecie Państwo w Zakładzie Gospodarki Lokalowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE