Reklama

Przekaż 1 % potrzebującym

Opublikowano:
Autor:

Przekaż 1 % potrzebującym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pożegnaliśmy stary rok, a wraz z nowym przyjdzie czas na rozliczenie się z podatku. Warto już dziś pomyśleć o tym komu przekażemy 1 % naszego podatku. Lista potrzebujących jest długa.

Tak jak w tamtym roku, tak i teraz prezentujemy Państwu małych łukowian, którzy potrzebują naszego wsparcia. Na co dzień walczą z chorobą. Dziś każdy z nas może się podzielić z nimi 1 %.  

Alan Białucha jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”. Chłopiec cierpi na chorobę metaboliczną. Charakteryzuje się ona zaburzeniem metabolizmu białek, węglowodanów lub tłuszczów w organizmie chorego, co skutkuje nadmiarem lub niedoborem określonych związków chemicznych. Dzięki wsparciu będzie mógł korzystać z indywidualnych zajęć terapeutycznych, pokryć koszty leczenia i diety a także wyjechać na turnus rehabilitacyjny. Wypełniając PIT wystarczy w odpowiednie pole wpisać numer KRS 0000186434. Cel szczegółowy: 446/B Alan Białucha.     
           
Na naszą pomoc czeka także 6-letnia Lenka Wiśniewska cierpiąca z powodu autyzmu. Podopieczna fundacji \"Zdążyć z pomocą\" cierpi także z powodu bardzo rzadkiej wady genetycznej - izodicentryczny chromosom 15. Lenka potrzebuje rehabilitacji, która pochłania dużą ilość pieniędzy. Każdy z nas może pomóc, przekazując 1% podatku. Wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać numer KRS 0000037904. Natomiast w rubryce z informacjami uzupełniającymi: 15858 Wiśniewska Lena.  


Z autyzmem zmaga się także Franciszek Siwiak. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”. By przekazać 1 % podatku na jego rehabilitację, należy wpisać numer KRS 0000186434 i jako cel szczegółowy dopisać: 695/S Franciszek Siwiak.  

      
Na 1 % czeka także Wojtuś, który cierpi na obustronny niedosłuch oraz ograniczony rozwój psycho-motoryczny. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Rodzice proszą o wsparcie. Składając zeznanie podatkowe wpisz numer KRS 0000037904. Natomiast w rubryce „cel szczegółowy” należy wpisać 27501 Tomaszewski Wojciech.    Na nasze wsparcie czeka także Alicja Skrzymowska. Łukowianka każdego dnia zmaga się z nieuleczalną chorobą – zespołem Retta. To dla niej problemy z chodzeniem, wady wzroku, problemy z oddychaniem i padaczka. Dodatkowo dziewczynki z zespołem Retta mają trudności z przetwarzaniem informacji, które do nich docierają. Problemem jest nie tylko odbieranie sygnałów, ale także odpowiednia reakcja na nie. Alicja jest pod stałą opieką specjalistów, rehabilitantów. Możemy jej pomóc przekazując 1 % w zeznaniu podatkowym. Numer KRS 0000037904. W rubryce cel szczegółowy należy wpisać: 24880 Skrzymowska Alicja. Lenka Domańska jest podopieczną Fundacji Dzieciom \"Zdążyć z pomocą\". Ta 4-letnia dziewczynka cierpi z powodu wrodzonej wady genetycznej. Od urodzenia zmaga się z opóźnionym rozwojem psycho-ruchowym. Poddawana jest intensywnej wielokierunkowej rehabilitacji. By wesprzeć dziewczynkę, można przekazać 1% podatku właśnie na jej leczenie. Wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać numer KRS 0000037904, cel szczegółowy: \"23769 Domańska Lena\".  Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE