Reklama

Przejazd zamknięty na 3 tygodnie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Przejazd zamknięty na 3 tygodnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj rozpoczął się remont przejazdu kolejowego na ul. Łapiguz. Jak informuje wykonawca inwestycji, prace mają potrwać przynajmniej do 13 października.

We wtorek (25.09) informowaliśmy o zamknięciu przejazdu kolejowego w pobliżu przystanku PKP Łuków Łapiguz na drodze krajowej nr 76 w Łukowie. Będący w opłakanym stanie przejazd doczekał się remontu, a ruch pojazdów skierowany został na objazd wzdłuż ulicy Objazdowej.

Zobacz też: Zamknięty przejazd na Łapiguzie. Tworzą się korki!

Jak informuje wykonawca inwestycji, Sebastian Podolski z firmy Aseka sp. z o. o., przewidywany termin zamknięcia przejazdu to 25 września - 13 października, a więc prawie trzy tygodnie. Firma wykonująca remont na zlecenie PKP PLK ma poprawić stan techniczny nawierzchni kolejowej oraz poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Prace będą obejmowały rozbiórkę torów kolejowych, nawierzchni przejazdu z płyt żelbetowych oraz rozbiórkę kostki dla pieszych. Po przeprowadzonych pracach ziemnych, które zakładają również budowę odwodnienia i wymianę torów na odcinku 30 metrów, ułożone mają być nowe płyty żelbetowe i odbudowana ma zostać nawierzchnia drogowa.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE