Reklama

Przedszkola w Łukowie otwarte od 18 maja

Opublikowano:
Autor:

Przedszkola w Łukowie otwarte od 18 maja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Decyzją burmistrza Łukowa Przedszkola Miejskie wznawiają działalność.  "Po analizie związanej z sytuacją epidemiologiczną, mając przede wszystkim na uwadze zapewnienie dzieciom i pracownikom przedszkoli bezpieczeństwa, zostały opracowane „Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa”, do których musimy się bezwzględnie stosować. Są one poparte wytycznymi z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego"- pisze burmistrz w komunikacie.
 

Pierwszeństwo mają dzieci pracowników resortu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Aby dziecko zostało uwzględnione w pierwszym etapie wznowienia pracy przedszkola, proszę o zgłoszenie dziecka przez ich rodziców do dyrektora odpowiedniej placówki, do której dziecko uczęszczało przed zawieszeniem zajęć do dnia 15 maja 2020 r. do godz. 15:00.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE