Reklama

Przedsiębiorco, skorzystaj ze szkoleń JPK_VAT

Opublikowano:
Autor:

Przedsiębiorco, skorzystaj ze szkoleń JPK_VAT - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już za miesiąc zmienią się obowiązki dla mikroprzedsiębiorców. Osoby prowadzące swój biznes będą musiały rozliczać się za pomocą tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego. Urząd Skarbowy w Łukowie zaprasza na szkolenia w tej sprawie.

Od stycznia 2018 roku każdy przedsiębiorca będący czynnym podatnikiem VAT będzie musiał wysyłać co miesiąc drogą elektroniczną deklarację JPK_VAT. Rewolucyjne dla niektórych zmiany przynoszą na dzień dzisiejszy wiele pytań i nieścisłości, chociażby z obsługą programów do fakturowania.

By rozwiać niewiedzę niektórych przedsiębiorców, z pomocą przychodzi Urząd Skarbowy w Łukowie. Placówka już drugi miesiąc organizuje cykl szkoleń dla osób prowadzących własny biznes, bądź zajmujących się księgowością. Jak informuje Naczelnik łukowskiej skarbówki Marek Szczerba, najbliższe szkolenia odbywać się będą w trzy wtorki miesiąca, tj. 5, 12 i 19 grudnia. Spotkania zaplanowano o godz. 9 w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Celem grudniowych szkoleń jest wyjaśnienie przedsiębiorcom zasad tworzenia i przesyłania plików elektronicznej wersji rejestru sprzedaży i zakupów VAT. Przypomnijmy, że od 1 stycznia wszyscy podatnicy podatku VAT będą mieli obowiązek wysyłania plików JPK_VAT drogą elektroniczną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE