Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Przeciągali 9 - tonową ciężarówkę i dźwigali ciężary (GALERIA)

wiadomosci Łukowski Ośrodek Kultury i Łukowski Klub Motocyklowy Beares Riders zaprosili mieszkańców Łukowa i okolic do udziału w niecodziennym wydarzeniu.

ŁP

Opublikowano: 31 lipca 2020 07:41 | Aktualizacja: 31 lipca 2020 07:43

Była to pierwsza edycja tego typu imprezy w Łukowie.  Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoich możliwości siłowych w różnych konkurencjach  m.in. w podnoszeniu auta na specjalnej platformie, spacerze farmera oraz Buszmena, gumowym koszmarze - czyli przerzucaniu 340 kg opony, wyborach najsilniejszego mężczyzny i kobiety z publiczności.

 

Nie zabrakło konkurencji dla najmłodszych i strefy zabaw prezentowanej przez lokalną firmę. Jednym z głównych punktów programu było  przeciąganie 9- tonowegoTIR-a.


Dodatkową atrakcją była prezentacja klubów motocyklowych z Polski i pokazy aut TOYOTA Auto Podlasie Siedlce. Wydarzeniu towarzyszyły: akcja promocyjna Klubu HDK „ Ostoja” w Łukowie i PCK „Aktywni na 100 lat”. Strefę gastronomiczną zapewniły Zakłady Mięsne „Wierzejki”.  

 

Partnerom i sponsorom imprezy „Silni i Szybcy” organizatorzy dziękują za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji imprezy. TOYOTA -Auto Podlasie, Sieć hipermarketów Kaufland, Fabryka Wnętrz Grzegorz Zarzycki, Restauracja Zielony Gaj Kamil Walczak, Drewmoto Dariusz Kabas, Strefa Alkoholi Łuków, Drogbud Bogdan Kucharski, Zakład Mięsny Wierzejki

 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.