Reklama

Reklama

Protest Stop Covid 19 w Lublinie już w najbliższą sobotę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Protest Stop Covid 19 w Lublinie już w najbliższą sobotę  - Zdjęcie główne

”Zakończyć plandemię! Dość kłamstw”, 12.09.2020, Warszawa Zdjęcie: Przemysław Rak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To ogólnopolska akcja "Marsz Wolności"

Reklama

- Powołując się na polskich profesorów i lekarzy - dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych - żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny - piszą w komunikacie prasowym organnizatorzy protestu. Ogólniipolska akcja planowana jest na najbliższą sobotę 10 paździenika.  

 

- Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 nie różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane. Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich - twierdzą organizatorzy. 

 

"Marsz o wolność"
to kontynuacja wielotysięcznych protestów, które odbyły się w Polsce od początku ogłoszenia epidemii, a zwłaszcza 6 czerwca (Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień), 10 lipca, 16 sierpnia i 12 września. 

 

Są to protesty ponad podziałami światopoglądowymi i politycznymi różnych środowisk i organizacji, które upominają się o podstawowe prawa i wolności, czyli m.in. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, Konfederacja Korony Polskiej, Stowarzyszenie WIR Masz Głos, Jedność Narodu, Strajk Przedsiębiorców oraz Narodowy Strajk Polaków. 

 

 

 

10 października 2020 r. odbędą się protesty w całej Polsce.

Ten w Lublinie zaczyna się o godz. 15.  Trasa: Plac Zamkowy przy schodach -rozpoczęcie wydarzenia, przemówienia. Przemarsz Aleją Tysiąclecia, Aleją Solidarności, Dolna 3 Maja, ul. 3 Maja, Plac Litewski -zaplanowane przemówienia, Deptak/Krakowskie Przedmieście, plac Łokietka. Ratusz przy schodach– zakończenie wydarzenia.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE