Reklama

Propozycje na weekend

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Propozycje na weekend - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Turniej tenisa ziemnego, piknik rodzinny u Sienkiewicza, święto miodów i koncert organowy - to wydarzenia, które będą miały miejsce w najbliższe dni.

Słońce mocno grzeje. Wielu z nas spędzi więc nadchodzący weekend nad wodą. Tym, którzy pozostaną w domach przypominamy, co będzie się działo na terenie naszego powiatu.  

Już dziś o godzinie 11.00 na boisku Orlik przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie odbędzie się Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego.  

W sobotę Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej zaprasza na piknik rodzinny „Z Sienkiewiczem pod Grunwaldem”. Na przybyłych gości, od godziny 14 aż do późnych godzin wieczornych, czekać będą liczne atrakcje. Wśród nich: wspólne budowanie średniowiecznej twierdzy, przygotowywanie strojów dam i rycerzy, pokazy bractwa rycerskiego, warsztaty kultury rycerskiej, nauka średniowiecznych pieśni bitewnych, gra terenowa czy kino plenerowe.  

Natomiast w niedzielę w Ławkach odbędzie się Święto Miodów. Początek o godzinie 10.00 w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce. Po niej nastąpi impreza plenerowa z występami zespołów ludowych i konkursami.  

Wieczorem, o godzinie 19.00 w kościele NMP Matki Kościoła w Łukowie odbędzie się kolejny koncert V Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Tym razem przed łukowską publicznością na organach zagra Gail Archer z Nowego Yorku, a na skrzypcach Małgorzata Wasiucionek z Katowic.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE