Reklama

"Promyk Nadziei" z certyfikatem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

"Promyk Nadziei" z certyfikatem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Działająca na terenie gminy Krzywda Spółdzielnia Socjalna "Promyk Nadziei" otrzymała certyfikat jakości "Zakup ProSpołeczny". Nagrodę wręczono na gali w Lublinie, 25 czerwca.

„Promyk Nadziei” to kolejna organizacja z powiatu łukowskiego wyróżniona certyfikatem jakości „Zakup Prospołeczny”. Działająca na terenie gminy Krzywda spółdzielnia sukces wywalczyła w kategorii usługa cateringowa. Nagrodę na zorganizowanej przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie gali otrzymała Beata Skwarek, prezes spółdzielni.

- „Promyczki” dziękuję Wam!
To dzięki naszej ciężkiej pracy możemy świętować kolejny sukces - powiedziała z zadowoleniem Beata Skwarek. - Bardzo cieszy, że nasza Spółdzielnia Socjalna ,,Promyk Nadziei,, znalazła się wśród wyróżnionych i docenionych podmiotów - dodała pani Beata.

Certyfikat "Zakup ProSpołeczny" jest przyznawany dla produktów i usług wytworzonych przez podmioty ekonomii społecznej. Działający na terenie gminy Krzywda „Promyk Nadziei” zajmuje się m.in. obsługą cateringową imprez, imienin, komunii czy chrztów, organizuje też przyjęcia. Zgodnie z zasadami, dotyczącymi spółdzielni socjalnej, pieniądze na swoją działalność musi wypracować samodzielnie. Grupa zajmuje się też pracami porządkowymi, czy remontowymi.

Na Gali „Zakup ProSpołeczny” certyfikaty otrzymały te podmioty, które są najbardziej pomysłowe i najskuteczniej pomagają ludziom z różnych powodów, wykluczonym zawodowo, długotrwale bezrobotnym.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE