Reklama

Projekt „Bystrzak” - zajęcia dla dzieci

Opublikowano:
Autor:

Projekt „Bystrzak” - zajęcia dla dzieci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz księgarnia Dom Książki zapraszają dzieci na bezpłatne zajęcia. Pierwsze spotkanie już 19 września.

Na bezpłatne zajęcia artystyczne, językowe, ekologiczne czy społeczno - komunikacyjne do księgarni Dom Książki zaproszone są dzieci w wieku od 7 do 9 lat. Celem spotkań będzie zachęcenie dzieci do czytania i zaprzyjaźnienia się z książką.

Na zajęciach artystycznych dzieci będą miały możliwość wykonywania różnych prac plastycznych zaproponowaną techniką. Podczas zajęć językowych, na podstawie lektury, będą rozszerzały słownictwo języka angielskiego. Spotkania w księgarni będą także okazją do wzmocnienia pewności siebie, kompetencji interpersonalnych i umiejętności pracy w grupie. Na zajęciach ekologicznych dzieci dowiedzą się jak dbać o środowisko, co mogą zrobić, aby żyć w świecie czystszym, bardziej zielonym i zrównoważonym.

Każde zajęcia będą trwały po 45 minut. Odbywać się będą w każdy wtorek września, października i listopada o godzinie 16.30. Spotkania z książką poprowadzą animatorzy Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z pracownikami księgarni.

Zapisy na zajęcia odbywają się na miejscu (ul. Wyszyńskiego 10) lub telefonicznie (533 300 976).  Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE