Reklama

Pracownicy ARiMR pomogą wypełnić wniosek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ARiMR Łuków

Pracownicy ARiMR pomogą wypełnić wniosek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biuro Powiatowe ARiMR w Łukowie pomoże rolnikom wypełnić wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich. W wybranych miejscowościach powiatu łukowskiego rolnicy będą mogli skorzystać z tzw. Punktów Pomocy Technicznej agencji.

Rolnicy ubiegający się o przyznanie dopłat bezpośrednich i płatności obszarowych na rok 2018 powinni złożyć wniosek za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Agencja starając się pomóc rolnikom, którzy nie mają dostępu do Internetu, w swoich siedzibach udostępnia Punkty Pomocy Technicznej, gdzie pod okiem pracownika rolnicy korzystając z przygotowanych dla nich stanowisk komputerowych z dostępem do sieci internetowej mogą za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus wypełnić oraz wysłać wniosek o przyznanie płatności.

W związku z tym, iż Punkty Pomocy Technicznej zlokalizowane w siedzibie ARiMR cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łukowie w dniach 07-11 maja 2018 r. organizuje Mobilne Punkty Pomocy Technicznej, które mają ułatwić rolnikom przejście procedury wypełniania wniosku o przyznanie płatności.

Aby maksymalnie pomóc rolnikom, pracownicy łukowskiego biura ARiMR wyjadą w teren i będą służyć swoją pomoc rolnikom. Mobilne Punkty Pomocy Technicznej będą działały zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Adamów, 7 maja 2018 r , godz. 8-15
  • Serokomla, 8 maja 2018 r, 8.30-14.30
  • Stanin, 9 maja 2018 r, godz. 8-15
  • Trzebieszów, 11 maja 2018 r, godz. 8-15


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE