Reklama

Pracownica banku udaremniła kradzież pieniędzy. Otrzymała podziękowania

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Pracownica banku udaremniła kradzież pieniędzy. Otrzymała podziękowania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pracownica banku przyczyniła się do zatrzymania oszusta. Chciał metodą na funkcjonariusza CBŚP okraść starszą łukowiankę.

W październiku pisaliśmy o zatrzymaniu 32-latka z Warszawy, który chciał wyłudzić od starszej kobiety 30 tysięcy złotych. Dzięki rozsądkowi, apelom Policji kierowanym do społeczeństwa i kampanii „Nie daj się oszukać - Oszustom Stop!\" plan oszusta się nie powiódł.

Pracownica jednego z banków skontaktowała się z policjantami, informując o starszej kobiecie, która zgłosiła się do placówki. Informacje jakie przekazała bankowcom kobieta wskazywały na możliwość działania oszustów wyłudzających pieniądze. Wszystkie zgłoszenia, a także informacja od pracownicy banku, zostały przekazane łukowskim kryminalnym. Efektem zorganizowanej akcji było zatrzymanie oszusta.  

W minionym tygodniu w siedzibie jednego z banków, Komendant Powiatowy Policji w Łukowie insp. Ryszard Szklarz dziękując za natychmiastową reakcję, zaangażowanie i pewność siebie przekazał Pani z tej placówki list gratulacyjny oraz maskotkę „komisarza Misia”. Komendant zaznaczył, że jej intuicja oraz wzorowa, obywatelska postawa pomogły w działaniach łukowskiej policji, które zapobiegły wyłudzeniu pieniędzy od mieszkanki Łukowa. Wyrazy uznania insp. Ryszard Szklarz przekazał też Dyrekcji placówki bankowej.

Taka postawa z całą pewnością zasługuje na pochwałę i wyróżnienie.

Źródło: KPP w Łukowie, Marcin Józwik. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE