Reklama

Prace na łukowskich basenach ruszyły

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Prace na łukowskich basenach ruszyły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad miesiąc temu pisaliśmy o problemach, jakie napotyka realizacja inwestycji zmierzającej do modernizacji dużego basenu. Wczoraj dyrektor OSiR poinformował radnych, że sytuacja zdecydowanie się poprawiła.

22 grudnia pisaliśmy o problemach z zadaniem jakie zaplanowało miasto. Na sesji, która odbyła się tydzień wcześniej burmistrz wyraził swoje niezadowolenie z sytuacji. Wczoraj radni dowiedzieli się, że sytuacja diametralnie się zmieniła. 

Od ostatniej sesji sporo się zmieniło. Dzisiaj już jestem bardziej optymistyczny. Od nowego roku ruszyły roboty. Częściej spotykamy się z synem właściciela firmy panem Piotrem. W tej chwili przygotowywany jest teren pod montaż zbiorników wyrównawczych, przelewowych. Wykonane są wylewki z betonu chudego. Prace, które są możliwe do realizacji, są wykonywane. Wczoraj przyjechały dwie gotowe zjeżdżalnie, które będą montowane u nas – powiedział dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie Zbigniew Biaduń.  

W podobnym stadium zaawansowania jest także sprawa niecki basenowej, która jest prawie w całości wykonana. Wkrótce zostanie dostarczona na teren OSiR. Modernizacja ostatniego basenu na pływalni letniej ma się zakończyć przed sezonem.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE