Reklama

Poznawali Sienkiewicza wspólnie z PKS-em

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PKS w Łukowie S. A.

Poznawali Sienkiewicza wspólnie z PKS-em - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Łukowski PKS pomaga spełniać marzenia" to nazwa konkursu plastycznego dla publicznych przedszkoli z terenu Łukowa, który został zorganizowany przez PKS w Łukowie S.A. Nagrody za udział w konkursie wręczone zostały 13 kwietnia.

Konkurs był już czwartym przedsięwzięciem dla najmłodszych oraz kolejnym wpisującym się w działania PKS-u promujące Powiat Łukowski jako Ziemię Henryka Sienkiewicza. Organizatorzy poprosili najmłodszych o przedstawienie jednego z dwóch możliwych zakończeń noweli "Janko Muzykant" w sytuacji gdy dostaje on wymarzone skrzypce i zostaje muzykiem oraz gdy nie dostaje skrzypiec, ale odkrywa nową pasję i zostaje kimś innym. Patronat honorowy nad konkursem objęli starosta Janusz Kozioł i burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, którzy wręczyli laureatom dyplomy i nagrody. Uroczystość ta odbyłą się 13 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. W konkursie tym udział wzięło 35 dzieci.

Jak informuje Spółka, wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk prezesa PKS w Łukowie Tomasza Madonia oraz włodarzy miasta i powiatu dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Placówki natomiast otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary.

Nagrodą główną dla przedszkolaków jest zaplanowana na 21 maja wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, gdzie dzieci będą mogły zwiedzić JuraPark, Zwierzyniec, Sabatówkę oraz Polskę w Miniaturze. Różnorodne i pomysłowe prace dzieci zostaną natomiast już wkrótce wykorzystane PKS w Łukowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE