Reklama

Pozbądź się elektrośmieci. Zbiórka w ZS nr 2

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Pozbądź się elektrośmieci. Zbiórka w ZS nr 2 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do środy 25 kwietnia mieszkańcy Łukowa mogą przynosić elektrośmieci do Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Warszawskiej. W szkole trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który trafi do profesjonalnej utylizacji.

Szkoła zachęca mieszkańców miasta i okolic, by zamiast wyrzucać niepotrzebne sprzęty do kontenerów ze odpadami zmieszanymi, przynieśli je do Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Warszawskiej 88 w Łukowie.

Uczniowie przyjmują zużyty bądź zepsuty sprzęt elektroniczny, urządzenia RTV/AGD, czy telefony komórkowe, komputery i akcesoria PC. Mieszkańcy mogą przywieść też odpady wielkogabarytowe, takie jak lodówki, kuchenki, zamrażalki lub telewizory. Ponadto na terenie szkoły umieszczono specjalne pojemniki, do których wrzucać można zużyte baterie. Osoby, które przywiozą sprzęt, mogą zostawić go przy kontenerze na terenie placówki.

Zbiórka elektrośmieci organizowana jest w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Moje Miasto bez Elektrośmieci”. Akcja trwa do środy 25 kwietnia.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE