Reklama

Pożary i kolizje

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Pożary i kolizje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa zdarzenia drogowe i dwa pożary odnotowali strażacy we wtorek 18 grudnia. Dochodziło do nich w Łukowie, Woli Gułowskiej i Woli Kisielskiej.

Dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej interweniowały na ul. Czwartaków w Łukowie, gdzie palił się murowany garaż. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną ósmą rano. Gdy strażacy dotarli na miejsce, budynek był cały objęty ogniem. W środku znajdował się samochód Renault Scenic, wyposażenie garażu i drewno opałowe. Strażacy ugasili płomienie, lecz części majątku nie udało się uratować. Przyczyny wystąpienia pożaru nie zostały jeszcze ustalone.

Dwie jednostki PSP z Łukowa wezwane zostały też do zdarzenia drogowego, do którego doszło około godz. 9:30 na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie. Strażacy po przybyciu na miejsce, odłączyli akumulatory w pojazdach i odłączyli zakręcili butlę gazową w jednym z nich. Jednej osobie założyli kołnierz ortopedyczny i przekazali ją ratownikom medycznym. Więcej o zdarzeniu informowaliśmy w artykułach „Piątka osób w szpitalu” oraz „Wypadek na Międzyrzeckiej za torami. Są objazdy”.

Około godz. 10:10 w Woli Gułowskiej zderzyły się ze sobą Volkswagen Passat i Ford Transit. Na miejsce wezwana została miejscowa jednostka OSP oraz zawodowi strażacy z Łukowa. Po dotarciu na miejsce strażacy zauważyli, że pojazdy znajdują się poza jezdnią i że nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu pojawiła się też karetka pogotowia, jednak nikt nie trafił do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli pozostałości po kolizji.

Około godz. 12:35 w Woli Kisielskiej (gm. Stoczek Łukowski) miał miejsce pożar w budynku mieszkalnym. Do jego gaszenia zostali zadysponowani strażacy OSP w Stoczku Łukowskim i jeden zastęp PSP z Łukowa. Na szczęście okazało się, że płonie pozostawiona w piekarniku kuchenki gazowej patelnia. Strażacy wynieśli przedmiot na zewnątrz i przewietrzyli pomieszczenie.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE