Reklama

Pożar domu na ul. Cieszkowizna

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Pożar domu na ul. Cieszkowizna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkanaście minut przed godziną 1 w nocy na ul. Cieszkowizna w Łukowie wybuchł pożar drewnianego pustostanu. Akcja gaszenia ognia trwała aż cztery godziny.

Ogień pojawił się około godziny 0:40. Na miejsce po kilku chwilach przybyły cztery zastępy straży pożarnej: 3 jednostki z Łukowa i drużyna OSP z Łazów. W momencie przyjazdu strażaków, budynek był cały objęty ogniem. Istniało też zagrożenie, że płomienie przedostaną się na sąsiednie budynki.

W akcji ratunkowej brała udział m.in. strażacka cysterna. Strażacy podali łącznie pięć prądów wody, gasząc płomienie i ochraniając sąsiednie zabudowania. Wskutek żaru uszkodzeniu uległa elewacja jednego z budynków i rynna w drugim. Po opanowaniu ognia strażacy zajęli się dogaszaniem pogorzeliska i częściowo rozebrali budynek. Ich działania zakończyły się o godz. 4:38.

W budynku na szczęście nie było ludzi. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zaprószenie ognia. Kwestię tą ustali policja w porozumieniu z biegłym. W akcji oprócz strażaków i policji, brało też udział pogotowie ratunkowe.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE