Reklama

Powrót gazownictwa do Łukowa (WIDEO)

Opublikowano:
Autor:

Powrót gazownictwa do Łukowa (WIDEO) - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj do Łukowa oficjalnie powróciło polskie gazownictwo. To dobra nowina dla mieszkańców miasta. Zobacz gdzie znajduje się nowa siedziba.

Dzisiaj w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyła się szczególnie ważna dla miasta i powiatu konferencja z udziałem wszystkich włodarzy i mediów. Gospodarzami spotkania byli przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa, a najważniejszym gościem minister Krzysztof Michałkiewicz z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Powrót gazownictwa do Łukowa jest bardzo dobrą informacją, bowiem stwarza to szansę na rozwój całego regionu. Wójtowie zachęcali kierownictwo spółki gazowej do rozmów o inwestowaniu w ich gminach.

Burmistrz Łukowa, Dariusz Szustek, zaproponował Polskiemu Gazownictwu odsprzedanie części nieużywanych rurociągów gazowych. Oferta spotkała się z aprobatą prezesa Jarosława Wróbla, ale był to tylko jeden z wielu poruszonych tematów.

Warto przypomnieć, że łukowska gazownia przez wiele lat znajdowała się przy ul. Szlak Powstańców Styczniowych ks. Brzóski. Dzisiaj oficjalnie otwarto nową siedzibę przy ul. Cieszkowizna 115 B.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE