Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY „DRZEWO W KRAJOBRAZIE”

wiadomosci Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Drzewo w krajobrazie”.

mo

Opublikowano: 13 października 2020 07:30 | Aktualizacja: 12 października 2020 14:20

Drzewa pełnią w krajobrazie różnorodne funkcje, są środowiskiem życia dla wielu organizmów, natchnieniem dla poetów, miejscem odpoczynku w lesie czy w parku. Mają znaczenie symboliczne, klimatyczne i kulturowe.

Włączając się w obchody Międzynarodowego Dnia Krajobrazu 2020, których organizatorem jest Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Drzewo w krajobrazie”.

Zadaniem uczestnika będzie wykonanie fotografii  (format .jpg lub .png, wymiary 10x15, zdjęcie nie może być poddane obróbce graficznej) zgodnej z tematem konkursu w terminie do 19.10.2020 r. i odesłanie opisanego zdjęcia (imię i nazwisko, nazwa szkoły, wiek, tytuł) na adres e-mail [email protected] lub [email protected]

Jury dokona oceny prac w dwóch kategoriach wiekowych (kategoria I – szkoły podstawowe, kategoria II – szkoły ponadpodstawowe). 20 października 2020 roku w Międzynarodowym Dniu Krajobrazu, na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie oraz w mediach społecznościowych zostaną opublikowane wyniki konkursu.

Zachęcamy do udziału.

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.