Reklama

Reklama

POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY „DRZEWO W KRAJOBRAZIE”

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Drzewo w krajobrazie”.

Reklama

Drzewa pełnią w krajobrazie różnorodne funkcje, są środowiskiem życia dla wielu organizmów, natchnieniem dla poetów, miejscem odpoczynku w lesie czy w parku. Mają znaczenie symboliczne, klimatyczne i kulturowe.

Włączając się w obchody Międzynarodowego Dnia Krajobrazu 2020, których organizatorem jest Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Drzewo w krajobrazie”.

Zadaniem uczestnika będzie wykonanie fotografii  (format .jpg lub .png, wymiary 10x15, zdjęcie nie może być poddane obróbce graficznej) zgodnej z tematem konkursu w terminie do 19.10.2020 r. i odesłanie opisanego zdjęcia (imię i nazwisko, nazwa szkoły, wiek, tytuł) na adres e-mail [email protected] lub [email protected]

Jury dokona oceny prac w dwóch kategoriach wiekowych (kategoria I – szkoły podstawowe, kategoria II – szkoły ponadpodstawowe). 20 października 2020 roku w Międzynarodowym Dniu Krajobrazu, na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie oraz w mediach społecznościowych zostaną opublikowane wyniki konkursu.

Zachęcamy do udziału.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE