Reklama

Reklama

Powiat Łukowski trzeci w Polsce!

Opublikowano:
Autor:

Powiat Łukowski trzeci w Polsce! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drużyna: Wiesław Gajowniczek, Patrycja Zarzycka, Paulina Gajowniczek zajęła 3 miejsce w Polsce w kategorii powiatowej Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno - Krajoznawczej, pt. „Polska – Niemcy - Unia Europejska” Drużyna: Wiesław Gajowniczek, Patrycja Zarzycka, Paulina Gajowniczek zajęła 3 miejsce w Polsce w kategorii powiatowej Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno - Krajoznawczej, pt. „Polska – Niemcy - Unia Europejska”

Reklama

W dniach 6-7 listopada  odbył się XXXVII Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno - Krajoznawczej, pt. „Polska – Niemcy - Unia Europejska”.

Wyjątkowo i po raz pierwszy został on zorganizowany on-line. W olimpiadzie wzięli udział przedstawiciele 25 powiatów i 14 województw. Finałowa eliminacja pisemna składała się z 60 pytań z zakresu wiedzy: Polska i Karpaty, Niemcy, Unia Europejska.

Powiat Łukowski reprezentował zespół ubiegłorocznych zwycięzców kategorii rodzinnej: Wiesław Gajowniczek, Patrycja Zarzycka, Paulina Gajowniczek . W tym roku, zgrana rodzina niestety nie mogła obronić tytułu, ponieważ wyjątkowy finał nie przewidywał tej kategorii.

Drużyna reprezentująca Łuków zajęła 3 miejsce w Polsce w kategorii powiatowej. Do następnego finału pozostał tylko rok, więc zachęcamy do przygotowań i mamy nadzieje na zobaczenie się w Zakopanem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE