Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

POWIAT ŁUKOWSKI: Pijany za kółkiem, kraksa z udziałem motoru i kontrabanda

wiadomosci Kronik policyjna z ostatniego tygodnia

ŁP

Opublikowano: 28 lipca 2020 07:13 | Aktualizacja: 28 lipca 2020 07:14


W Kosutach (Gm Stanin) 27-latek z gminy Kłoczew mimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu kierowania pojazdami, jechał Mercedesem mając prawie promil alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 25 lipca. 

 

25 lipca Łukowie na ul. Wyszyńskiego kierujący motocyklem Kawasaki 48-letni łukowianin chcąc uniknąć zderzenia ze skręcającym Mitsubishi gwałtownie zahamował i przewrócił się na jezdni. W wyniku wypadku motocyklista doznał obrażeń ciała.

 


W Woli Okrzejskiej policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli u dwóch mieszkańców powiatu bialskiego nielegalny alkohol i posiadaną bez zezwolenia amunicję.

 

W okresie od 20 do 26 lipca  policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców. 

 

 

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 miesiące temu | ocena +1 / -0

  czytelnick

  wina motocyklisty bo świrował

 • 4 miesiące temu | ocena +3 / -1

  Bert

  Samochód nie zajechał mu całkowicie drogi, gdyby ten motocyklista jechał normalnie to by zahamował a nie kładł się na ulicy. Stop wariatom drogowym!

 • 4 miesiące temu | ocena +1 / -3

  JK

  "25 lipca Łukowie na ul. Wyszyńskiego kierujący motocyklem Kawasaki 48-letni łukowianin chcąc uniknąć zderzenia ze skręcającym Mitsubishi gwałtownie zahamował i przewrócił się na jezdni. W wyniku wypadku motocyklista doznał obrażeń ciała." Mam nagrane to zdarzenie na kamerze, kierowca samochodu osobowego wykonał niebezpieczny manewr!